BlackRock Global Funds - Euro Bond A2
Obligasjonsfond
1 år
Ingen data å vise ...
Største region
Medium
Risiko
Kostnad
Morningstar
Delvis
Bærekraft
Utvikling
Siste 5 år
( ann.)
Beskrivelse
- Fondet plasserer i høykvalitets europeiske obligasjoner og andre rentepapirer hovedsaklig utgitt eller valutasikret i Euro. Fondet satser på å utnytte de forandringer som skjer på de europeiske kapital- og valutamarkeder.
Investeringshorisont
- BlackRock Global Funds - Euro Bond A2 er et Obligasjonsfond. Denne fondstypen passer for deg som planlegger å spare i minst 2 - 3 år.
Egenskaper
- Minstebeløp
- Sharpe 3 år
- Kurs/NAV
05. juni 2025
- Oppstartsdato30. mars 1994
- ISINLU0050372472
Risiko
- Middels (3 av 7)
Morningstar rating
- Morningstar Rating er en objektiv standard som forteller oss hvor godt et fond har gjort det sammenlignet med lignende fond. Om et fond gjør det bedre enn andre fond det sammenlignes med, får det høy vurdering. Tilsvarende får et fond lav vurdering om det gjør det dårligere enn lignende fond.
Bærekraft
- BærekraftfokusDelvis
Kostnader
- Løpende kostnader
hvorav forvaltningshonorar på 0,75 %
- Plattformhonorar
- Returprovisjon
- Årlige løpende kostnader
- Resultatbasert honorar
Eventuelle transaksjonskostnader til forvalter er ikke inkludert i kostnadsoversikten. Disse oppgis under kostnadsdetaljer på oppsummeringssiden før du kjøper fondet. Kostnader ved eventuelle valutavekslinger er ikke medregnet.
Sammensetning
- Aksjer 0%Renter 100%
Portefølje
Viser fondets største investeringer.
- Blk Ics Eur As Liq EnvirtlyAwrAgcyAccTo€4,3 %
- France (Republic Of)2,6 %
- France (Republic Of)2,0 %
- Spain (Kingdom of)1,7 %
- France (Republic Of)1,2 %
- Italy (Republic Of)1,2 %
- Italy (Republic Of)1,1 %
- Italy (Republic Of)1,1 %
- Dexia SA1,0 %
- Spain (Kingdom of)1,0 %