BlackRock Global Funds - US Flexible Equity Fund D2
Aksjefond
1 år
USA
Største region
Medium
Risiko
Årlige kostnader
Morningstar
Delvis
Bærekraft
Utvikling
Siste 5 år
( ann.)
Beskrivelse
- Fondet søker å maksimere avkastningen målt i USD. Fondet investerer minst 70 % av sin kapital i selskaper som stammer i fra, eller har hoveddelen av sin aktivitet i USA. Fondet investerer normalt sett i verdipapirer som av forvalteren blir ansett å ha enten vekst eller verdikarakteristikker avhengig av det markedssynet forvalteren har.
Investeringshorisont
- BlackRock Global Funds - US Flexible Equity Fund D2 er et Aksjefond. Denne fondstypen passer for deg som planlegger å spare i minst 6 år.
Egenskaper
- Minstebeløp
- Sharpe 3 år
- Kurs/NAV
25. juni 2025
- Oppstartsdato18. mai 2006
- ISINLU0252969232
Risiko
- Middels (4 av 7)
Morningstar rating
- Morningstar Rating er en objektiv standard som forteller oss hvor godt et fond har gjort det sammenlignet med lignende fond. Om et fond gjør det bedre enn andre fond det sammenlignes med, får det høy vurdering. Tilsvarende får et fond lav vurdering om det gjør det dårligere enn lignende fond.
Bærekraft
- BærekraftfokusDelvis
Kostnader
- Løpende kostnader
hvorav forvaltningshonorar på 0,75 %
- Plattformhonorar
- Returprovisjon
- Årlige løpende kostnader
- Resultatbasert honorar
Eventuelle transaksjonskostnader til forvalter er ikke inkludert i kostnadsoversikten. Disse oppgis under kostnadsdetaljer på oppsummeringssiden før du kjøper fondet. Kostnader ved eventuelle valutavekslinger er ikke medregnet.
Sammensetning
- Aksjer 98%Renter 2%
Portefølje
Viser fondets største investeringer.
- Microsoft Corp8,4 %
- Amazon.com Inc7,4 %
- Meta Platforms Inc Class A6,8 %
- NVIDIA Corp5,9 %
- Visa Inc Class A5,1 %
- Broadcom Inc4,4 %
- Cardinal Health Inc4,0 %
- Howmet Aerospace Inc3,9 %
- Ciena Corp3,9 %
- Intercontinental Exchange Inc3,8 %